ŠD_Velikonoční dílna
I v tento předvelikonoční čas jsme my, vychovatelky ŠD připravily pro děti ze ŠD ZŠA a jejich blízké tvořivé dílničky, kterým předcházelo vystoupení žáků v tělocvičně školy.

Tentokrát děti nacvičily na jarní téma jednu bášničku a za doprovodu kytary Lenky Krausové i dvě písničky, z nichž jednu doplnily ještě tanečkem. Za své vystoupení sklidily opět veliký a zasloužený potlesk od pyšných rodičů, babiček, dědečků...

Poté jsme se všichni přesunuli do školní družiny, kde děti s rodiči společně vytvářeli pomocí vosku a cibule nádherné kraslice či velikonoční věnce z papírových vajíček a děrovaných jarních květů.

Panovala zde příjemná atmosféra a ve vzduchu bylo cítit těšení se na nadcházející svátky jara.

Všem děkuji za skvěle připravenou akci, za kolektiv Lenka Krausová