Divadelní představení v anglickém jazyce
V pondělí 26. 3. se žáci od třetích až do šestých tříd zúčastnili divadelního představení s názvem A silly bear, které bylo odehráno jak v českém, tak i anglickém jazyce. O hodinu později žáci sedmých až devátých tříd a žáci gymnázia shlédli představení s názvem Jack & Joe. Toto představení již bylo odehráno v anglickém znění.

Cílem představení v anglickém jazyce je atraktivní a hravou formou umožnit žákům zdokonalovat znalost anglického jazyka a zároveň prožít umělecký zážitek. Nezáleží tolik na jazykové zdatnosti jednotlivých žáků. Chtěli jsme jim angličtinu přiblížit i v jiné formě a pomoci jim překonat případné zábrany.
Mgr. Filip Marek
Základní škola a Gymnázium Vodňany

Děj tohoto představení byl velmi zajímavý a měl šťastný konec. I přesto, že herci mluvili anglicky, jsme tomu porozuměli dobře a pochytili jsme nová slovíčka.
Adéla Marešová, 9. B