Vodňany Základní škola Alešova

Základní škola Alešova Vodňany

Vodňany Základní škola Alešova


Pedagogický sbor

 
 Ředitelka:   Mgr. Jarmila Rybáčková
    e-mail: reditelka@zsgvodnany.cz
    telefon: 383 311 310
       
Zástupce ředitele:   Jana Husová
    e-mail: Jana.Husova@zsgvodnany.cz
    telefon: 383 311 314
       
Speciální pedagog:   Mgr. Dagmar Konvičková
    e-mail: Dagmar.Konvickova@zsgvodnany.cz
    telefon: 383 313 424
    mobil: 778 757 524
 
 
Titul Jméno Kabinet e-mail
 Mgr.  Ingrid Chalupská 1-2  Ingrid.Chalupska@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Marie Mašátová 1-2  Marie.Masatova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Hana Růžičková 1-2  Hana.Ruzickova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Danuše Rybáková 1-2  Danuse.Rybakova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Renata Šmidmajerová 1-2  Renata.Smidmajerova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Anna Tíková 1-2  Anna.Tikova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Jitka Tíková 1-2  Jitka.Tikova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Božena Nosková 1-2  Bozena.Noskova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Jaroslava Vítková 1-2  Jaroslava.Vitkova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Alexandra Jedlisková 3-5  Alexandra.Jedliskova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Barbora Křížková  Louženská 3-5  Barbora.Louzenska@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Pavel Škudla 3-5  Pavel.Skudla@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Alena Příhodová 3-5  Alena.Prihodova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Olga Rejžková 3-5  Olga.Rejzkova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Vlastimil Šmidmajer M  Vlastimil.Smidmajer@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Iva Bukačová Vv  Iva.Bukacova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Marek Bednář Vv  Marek.Bednar@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Petra Čadková J  Petra.Cadkova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Filip Marek J  Filip.Marek@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Michaela Vrácovská J  Michaela.Vracovska@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Jitka Bromová Př a Ch  Jitka.Bromova@zsgvodnany.cz
 Ing.  Petr Rošický Př a Ch  Petr.Rosicky@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Jana Jindrová Knihovna  Jana.Jindrova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Marie Tesařová Knihovna  Marie.Tesarova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Dušan Jůzek F  Dusan.Juzek@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Soňa Samcová Z  Sona.Samcova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Štěpánka Suchanová Z  Stepanka.Suchanova@zsgvodnany.cz
 Mgr.  Petr Vogeltanz Tv  Petr.Vogeltanz@zsgvodnany.cz
 
 
 

Přehled pedagogických a nepedagogických zaměstnanců 

 
 
 

Kontakty:

 
Kabinet Telefon
1-2 383 311 313
3-5 383 311 315
M 383 311 316
Vv 383 311 317
J 383 311 319
Př a Ch 383 311 504
Knihovna 383 311 506
F 383 311 507
 
 
Základní škola Vodňany, Alešova 50, okr. Strakonice
Alešova 50, 389 01 Vodňany
tel/fax: 383 311 311, e-mail: info@zsavodnany.cz